idősebb hölgyeket keresek
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9   2016. 07. 10. vasárnap 21:50
Nnagy Nnagy
Sziasztok!
19 éves srác vagyok és nagyon be tudok indulni, ha hármas gabalyodásról van szó! Ha van olyan, akinek a felesége, párja ettől szintén beindul ne féljetek megkeresni! Az különösen felizgat, ha a férje előtt juttathatom a csúcsra a hölgyet! Kedves, ápolt srác vagyok, biszex dolgok is érdekelnek! Nnagy414@gmail.com
#8   2015. 11. 28. szombat 18:10
JOVI007 JOVI007
Jovi vagyok és egy milfet keresek egy felejthetetlen sex hez!!!!!!!
180 magas 78 kg barna hajam kék szemem, 18-20 kb a farkam!!!
Várom a hölgyeket!!!
#7   2015. 11. 18. szerda 13:59
X
Sziasztok smile 27 éves, normális gondolkodású és testalkatú, normál ápolt pénisszel rendelkező, intelligens, kedves, kifinomult, szexmániás fiatal srác ismerkedne nőkkel egy kellemes, hangulatos szeretkezés illetve kő kemény kefélés, alkalmi szex vagy szexkapcsolat céljából Budapesten illetve a közelben, az utazás nem akadály :P elértek itt üzenetben illetve az email elérhetőségem: fred01@citromail.hu Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#6   2015. 11. 15. vasárnap 21:21
golfos69 golfos69
Sziasztok ! Hölgyet keresek 55-65 éves minden jóra Pest megye Vác és környéke teltek is ,én 46év 172cm 74kg barna haj szem átlagos alkat ! Búvó hely jó lenne ! lendrodi20@gmail.com
#5   2015. 11. 02. hétfő 17:14
bpestipasi bpestipasi
Már nem mindig vagyok potens ! Nőt keresek akit, szájjal, kézzel, eszközzel kielégíthetek. 50-s jó megjelenésű, ápolt pasi vagyok. Ha érdekel amit írtam, kérlek írj a barat65@vipmail.hu címre.
#4   2015. 11. 01. vasárnap 17:07
fefe41 fefe41
Sziasztok. Sopron és Bük környékén keresek szexre éhes hölgyet 18-60 év közt. Én 46 éves jó adottságú pasi vagyok feri196906@citromail.hu
#3   2015. 05. 08. péntek 15:02
érettszerető érettszerető
Budapesten keresek érettebb hölgyet 30-55 év között.
Szeretem a molettebb csajokat is, 192cm, kb 85kg vagyok.
LCVK82@gmail.com
#2   2015. 02. 18. szerda 08:46
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#1   2015. 02. 16. hétfő 08:55
Fiatal srác Fiatal srác
sziasztok 30 éves srác vagyok imádom a sexet szeretnék egyszerre több idősebb nővel lenni de benne vagyok sok mindenben... smile
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Fiatal srác Fiatal srác
Nyitás ideje: 2015. 02. 16. hétfő
Üzenetek: 49db
Utolsó üzenet: 2019. 04. 19. péntek
 

Hírek

ma 03:52
Új letölthető filmünk: Gang me, bang me 2 Amikor egy fasz már kevésnek bizonyul, akkor a kiéhezett csajok bizony mindent megtesznek, hogy az összes lyukuk tele legyen tömve. A világ egyik legismertebb gang-bang szériájának második részéből kiderül, hogy a kis nimfó cafkák csak akkor boldogok, ha... Tovább
tegnap 04:41
Csöcsös nimfák faszvégen Nincs könnyű helyzetben a művész, ha egyszerre két ilyen fenomenálisan dögös maca a modellje. A csajok ugyanis gerjednek egymásra is, na és a kemény faszra is, így egyetlen dolgot tehet, hagyja elcsábítani magát. Szerencsére a folytatás... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!