Alkalmi kapcsolatot keresek!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#216   2015. 05. 05. kedd 16:54
Jozsfm Jozsfm
26 éves, barna hajú és szemű, nem dohányzó srác keresi, igényes szexpartnerét Győrből!
email: nemethjoci16@gmail.com
#215   2015. 05. 04. hétfő 20:38
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben hawaii 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#214   2015. 05. 03. vasárnap 08:38
analka21 analka21
Békés megyében és vonzás körzetében szopnék jó mélytorkosan és szopatnák dugnék dugatnám magam imádom mikor belém élveznek vagy a számba remélem valaki ma is jól meg fog csinálni! Imádom a női fehérneműket tangákat mindig tanga van rajtam. analisztikus@citromail.hu
#213   2015. 05. 02. szombat 17:42
Edddd Edddd
Sziasztok !
23 eves fiatal srac szexpartnert keres Budapest es kornyeken smile
Mindenre vevo vagyok szinte 185 magas vagyok 90kg inkabb sportos mint izmos
email. lakatosbeci992@gmail.com
#212   2015. 04. 30. csütörtök 11:30
X
Sziasztok!
Nálam idősebb hölgyeket esetleg velem egykorúakat keresek Debrecenben vagy környékéről, 19 éves férfi vagyok rövid barna haj kékes zöld szem átlagos alkat 175 cm 69kg szexkapcsolatra vagy hosszútávú kapcsolatra az alábbi email címemen elértek ! smile : sroavatar@gmail.com
#211   2015. 04. 27. hétfő 12:00
spanyolvok spanyolvok
gecitől duzzadó makkom kényeztetésre vár, cserében én is kényeztetnélek orgazmusig többször is. email cim:gecrud01@gmail.com
#210   2015. 04. 23. csütörtök 15:13
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben hawaii 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#209   2015. 04. 17. péntek 14:35
zolika134 zolika134
fiatal csödör várja hölgyek jelentkezését a egyol@freemail.hu imélcimre
#208   2015. 04. 17. péntek 09:07
harmincaspar harmincaspar
swingerparocska@gmail.com
Szia(sztok) Szóló pasi esetében maximum 45 év és borotvált, minimum 15cm-es intim az ELVÁRÁSOM!!! ma, április 17-én este Kecskeméten álomra hajtanánk párommal a buksinkat egy szóló pasi társaságában egy jó kis közös hancúr után... Másfél év netes párkereső tapasztalatával tudjuk mit akarunk és KOMOLYAK a szándékaink, nem vagyunk KAMUSOK!!!! Ha adatlapunkkal nem elijesztettünk, hanem felkeltettük a figyelmedet, akkor keress minket!!!!! Erotikus fotó nincs, de küldeni se akarunk! Nekünk a személyes találkozó jött be eddig is. Az idő rövidsége miatt levélben adj telefonszámot!!! Mi egy nem dohányzó fiatal pár vagyunk, férfitagunk nagy @mérettel rendelkező, SZIGORÚAN HETERO, franciázni szerető és tudó is, ami nem átlagos és megszokott sajnos a férfiak körében... Többször volt alkalmunk már pasitöbbes hármasra, de a magánbulit se vetjük el.
#207   2015. 04. 16. csütörtök 14:06
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#206   2015. 04. 11. szombat 16:51
boy75 boy75
Sziasztok!
Szolnok és környékéről keresek egy karcsú nőt akivel vétkezhetek a szex oltárán!
40-es 177/82 pasi vagyok. sex.75@freemail.hu
#205   2015. 04. 01. szerda 14:30
X
Sziasztok!
Nálam idősebb hölgyeket esetleg velem egykorúakat keresek Debrecenben vagy környékéről, 19 éves férfi vagyok rövid barna haj kékes zöld szem átlagos alkat 175 cm 69kg szexkapcsolatra vagy hosszútávú kapcsolatra az alábbi email címemen elértek ! smile : sroavatar@gmail.com
#204   2015. 03. 31. kedd 10:54
Transzvesztita-farkaslány Transzvesztita-farkaslány
Csoportos BDSM partikon lennék passziv résztvevö
Élvezem a bizarr kinzásokat,és a pisi-kaki megalázásokat
transzvesztitafarkaslany@citromail.hu
#203   2015. 03. 27. péntek 18:59
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#202   2015. 03. 26. csütörtök 09:56
robi75 robi75
39/180/84 Nagyon kedves odaadó ertelmes Budapesti Pasi vagyok. Szeretnek ismerkedni egy kedves, normalis No vel. Hidd el nem fogsz csalódni, azonal küldök képet magamrol E-mail en.
E-mail cimem: lastlegend.1975@gmail.com
Minden jot.. wave
#201   2015. 03. 25. szerda 14:08
Blazdee Blazdee
Sziasztok!Szexpartnert keresek Győr-Moson-Sopron megyében.Én egy 24 éves sportos igényes srác vagyok és elég sok mindenre kapható.☺️Várom lányok és párok jelentkezését!Kérésre képet is küldök!! blazdi@gmail.hu-ra írj bátran diszkréció elvárt és adott is.☺️
#200   2015. 03. 23. hétfő 13:06
ucu313 ucu313
sziasztok keresem partnerem partnereim szeximádó lánnyal.sportos 30 as fiu. kötetlen kényeztetésre, erotika minden mennyiségben. csak lányoknak privátra képet küldök, Budapest és környéke. klkf@freemail.hu
#199   2015. 03. 19. csütörtök 16:27
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Kérjük problémádat jelezd ügyfélszolgálatunknak! (Oldal alja, középen: e-mail menüpont). Ebben ők tudnak majd segíteni. És legközelebb a megfelelő rovatba írj ezzel kapcsolatban, teljesen véletlen, hogy észrevettük beírásodat
(Ez egy válasz trottyli üzenetére (2015. 03. 19. csütörtök 09:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 19. csütörtök 09:38
A videók nekem hetek óta nem indulnak el az oldalon,mi lehet az oka???
#198   2015. 03. 19. csütörtök 09:38
trottyli trottyli
A videók nekem hetek óta nem indulnak el az oldalon,mi lehet az oka???
#197   2015. 03. 16. hétfő 07:59
mikusz85 mikusz85
Sziasztok ! Szexpartnert keresek Tolna , Baranya ill. Bácskiskunk megyei lányt ! smile Én szekszárdi vagyok, uh ez a 3 megye simán szóba jöhet... nem vagyok se felélős se lanyha wink ! Hidd el nem fogsz csalódni, azonal küldök képet magamrol és meggyőződhetsz , hogy Te is akarni fogod .... sokszor ! wink Az email dimem: centrofly85@gmail.com !!! Irjatok lányok ! smile
 
... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kbarbara kbarbara
Nyitás ideje: 2012. 09. 04. kedd
Üzenetek: 516db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 09. szombat
 

Hírek

ma 06:04
Kemény casting Mariannt, a perverz kis amatőr ribit a pasija hozta el hozzánk, és az volt a kívánság, hogy valami extrém filmben szeretnének szerepelni, mert nagyon unják a maszatolós kis szexjeleneteket. Ezen felbuzdulva ráeresztettük a csajra a legbrutálabb... Tovább
tegnap 04:25
Tini vad a magaslesnél Már ezért is megéri a természetben túrázni, az ember akár egy ilyen szemrevaló tini vadra is rábukkanhat az erdőszélen, akit igazán jól esik levadászni. Főleg azért, mert a szöszke tini vad rendkívül nedves puncival, és nagyon jól szopó... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!