Alkalmi kapcsolatot keresek!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2014. 01. 01. szerda 13:53
X
Sziasztok.Laci vagyok nyiregyről.Alkalmi kapcsolatot keresek.18-55èves korig hölgyekkel.Kölcsönös szimpátia esetèn.Utazni tudok.
#16   2013. 12. 30. hétfő 19:48
zoliegom zoliegom
sziasztok
olyan nőt keresek (18-37 évesig) ismerkedni -komoly kapcsolatra -akivel kilehetne probálni a 3 as sexet -ugy hogy keresnénk othonra + 1vagy 2 fiut . eléggé felhuz ilyesmi ha egy nöt 2 v több fiu .. és szeretnék olyan barátnöt találni akivel titokban othon kilehetne probálni ilyesmit (és ha élvezné lehetne rendszeresen..) olyan barátnöt keresek aki egyszerre 2 vagy több f al szeretne titokban .
ha ilyen nő vagy és gondolsz ilyesmire irj
zoliegom@hotmail.hu
#15   2013. 12. 27. péntek 22:57
X
Sziasztok

Szabolcsiak (vagy akár hajdúiak), akik még nem tudják hová menjenek szilveszterkor, ha úgy gondoljátok, Club Paradise-ba van három darab előrefoglalásom, amiből az egyik, értelemszerűen az enyém, a másik kettőre lehet jelentkezni. (következőképpen lehet kihasználni a maradék két helyet: 2 pár, 1 pár és 1 férfi, 2 férfi. hölgyeket nem írok, mert olyanok tuti hogy nincsenek, vagy van programjuk, vagy nem jönnének). Sajnos autóval most nem rendelkezem, ezért természetesen beszállok a benzinpénznek a költségébe.

Üdv

email cím: forzaitalia87@freemail.hu
skype: donicbluefirem1
#14   2013. 12. 25. szerda 12:15
X
Hello!Ha még mindig keresnél valakit,dombj egy emailt.erinmoraj@gmail.com
(Ez egy válasz kbarbara üzenetére (2012. 07. 27. péntek 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 27. péntek 14:32
Elvált,szép arcú,csinos nő alkalmi kapcsolatot keres!A kor nem számít és a távolság sem akadály kölcsönös szimpátia esetén!0690189204
#13   2013. 12. 25. szerda 12:01
X
Hello!(27 éves srác)Igényes szeximádó és nyitott természetű bájos hölgyet keresek szexkapcsolatra.Az utsó barinő óta nem szexeltem,rendesen hiányom van zárkózottabb vagyok a kelletnél.Amint lazulok,keresek majd swingerezéshez is csajt aki páromként jönne,illetve csöppet mintha kezdene érdekelni BDSM(azonos érdeklődésűekkel ismerkednék).
Szex terén maradi partnereim voltak,sok vágyam van mit pótolnék,játékokat,fiatal lányokat stb.Igényes és okos és szép partnereiet várom.Alig várom h valakit kényeztethessek és odaadóan befogadja.
finom erinmoraj@gmail.com
Oh és nagyon jó masszőr voltam,erotikus masszázst még nem csináltam,kivéve páromnak,de kölcsönös szimpátia esetén ezt is kipróbálnám.
#12   2013. 12. 22. vasárnap 11:00
X
sziasztok alkalmi esetleg hosszu távra keresek sex partnert lány és hőlgy személyében emai. roto2008@citromail.hu CSONGRÁD MEGYE.MAKO kőrnyékiek előnyben.
#11   2013. 12. 15. vasárnap 11:10
kalmankah kalmankah
A fizikai és energiatest szakszerű babrálása profi
módon szeretettel...teljes test...elől-
hátul...energetika és izomzat...svéd-sport-thai-
ayurveda-cellulit-nyirok-tantra kombináció reiki
energiával...csodálatos munkám
van...csodálatos az utam...csodálatos
szolgálatot teszek...csodálatos a jutalmam...a
legintenzívebb és mégis a leggyengédebb fizikai
behatás...test a testet...energetika az
energetikát...mindennap reggel 8 -tól
éjfélig...nálam vagy nálad...120 perc meditáció
a tiszta pillanatokért, a magassabb
tudatszintekért...a testet is naponta fürdetjük,
ugyanez jár az energetikának is. Kalmankah: http://swedishmassage.atw.hu
#10   2013. 12. 15. vasárnap 10:02
Gamer Gamer
Olyan budapesti lányt,hölgyet keresek aki élvezi ha egy pasi szájára ülhet,lepisilhet és szexelne egy óriásit stb stb...Én Pesten élek nem független 35 éves 170/70 jóképű srác vagyok.A többit e-mailben,képcserével.
kicsi75@citromail.hu
#9   2013. 11. 03. vasárnap 13:24
tometome tometome
Sziasztok

Olyan lányokat keresek akik regisztrálnának velem párként egy webkamerás oldalon!!
Szóval kolléganőt!!
Én egy jó megjelenésű 24 éves fiatal férfi vagyok.
Ha érdekel kérlek jelentkezz a kszttomi@gmail.com e-mail címem és megismerkedhetünk ugyanis a szimpátia nyilvánvalóan nagyon fontos!!
puszi
Tomi
#8   2013. 01. 28. hétfő 13:04
Gyuri36 Gyuri36
sziasztok párokat hölgyeket keresek szex házibulikon is résztvennek irjatok bátran a boni 76@freemail.hu ra
#7   2012. 09. 19. szerda 12:23
X
Sziasztok, párokat, de inkább hölgyeket keresek reális távolságon belül alkattól és kortól függetlenül.
24 éves nyíregyháza környéki heteroszexuális srác vagyok, 185 cm magas, 77 kg súlyú, rövid barna hajam és barna szemeim vannak.
Helyem nincs, utazni tudok.
Email cím: forzaasroma87@citromail.hu
#6   2012. 08. 22. szerda 21:47
Szandika27 Szandika27
Sziasztok!Párom és én szívesen kipróbálnànk 3-asban egy szép,csinos,igényes,fasz imádó hölgyel!Én is nyalnám,szóval rendesen ki lenne elégítve!19-26 éves korig várjuk a jelentkezőket smile
#5   2012. 08. 22. szerda 17:22
X
szia barbi írj msn-re és ott megbeszélünk mindent van cam is nekem! A címem: munkas@citromail.hu várlak minél hamarabb puszi szia minden este fent vagyok sokáig!!!
(Ez egy válasz kbarbara üzenetére (2012. 07. 27. péntek 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 27. péntek 14:32
Elvált,szép arcú,csinos nő alkalmi kapcsolatot keres!A kor nem számít és a távolság sem akadály kölcsönös szimpátia esetén!0690189204
#4   2012. 08. 17. péntek 20:21
gaborxxx gaborxxx
Szia Barbara!

Szívesen találkoznék veled. 33 éves, független pesti srác vagyok. Elérhetőségem: gabor69xxx@gmail.com
(Ez egy válasz kbarbara üzenetére (2012. 07. 27. péntek 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 27. péntek 14:32
Elvált,szép arcú,csinos nő alkalmi kapcsolatot keres!A kor nem számít és a távolság sem akadály kölcsönös szimpátia esetén!0690189204
#3   2012. 08. 17. péntek 16:39
vandal vandal
Debrecenben Várlak!
Hely megoldható! smile
vandal500@freemail.hu
(Ez egy válasz kbarbara üzenetére (2012. 07. 27. péntek 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 27. péntek 14:32
Elvált,szép arcú,csinos nő alkalmi kapcsolatot keres!A kor nem számít és a távolság sem akadály kölcsönös szimpátia esetén!0690189204
#2   2012. 08. 11. szombat 17:51
X
szioa
#1   2012. 07. 27. péntek 14:32
kbarbara kbarbara
Elvált,szép arcú,csinos nő alkalmi kapcsolatot keres!A kor nem számít és a távolság sem akadály kölcsönös szimpátia esetén!0690189204
 
... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kbarbara kbarbara
Nyitás ideje: 2012. 07. 27. péntek
Üzenetek: 117db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 26. szerda
 

Hírek

ma 04:55
Meli két faszt érdemel Lehetne mondani, hogy a jó csajok több faszt érdemelnek, de azért ez nem így van, mert minden csaj megérdemli a több faszt, aki szereti a szexet Melire ez különösen igaz, szereti és élvezi is, és tényleg nagyon odadobja magát, ha kefélésről... Tovább
tegnap 05:34
Balett óra anál extrákkal Adva van egy pajkos kis tinilány, akinek folyton csak azon jár az esze, hogyan juthatna kemény faszhoz. Na és amikor megkaparintja barátja cerkáját, addig nem nyugszik míg be nem játssza a bránert szűk popsijába. Igaz eleinte kicsit fáj, de ahogy tágul a... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!