Jelenet kérés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5   2020. 10. 06. kedd 00:53
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Sajnos a Majdnem szűz fotósorozathoz nincsen videó shakehead

Az alábbiakban tudunk neked néhány maszturbálós harisnyás videót ajánlani amatőr oldalunkról:

Vivienne bemutatkozik

Zsuzsi vibri

Házi sztriptíz

Eve és az operatőr

Erika

Katka

Iby

Vivienne
(Ez egy válasz gg4w38Z0771m üzenetére (2020. 10. 05. hétfő 15:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 05. hétfő 15:52
Szia!
Köszönöm a választ.
Ez nagyon rossz, de megértem.
Akkor van videód a „Majdnem Szűz” fotókészletről?

Majdnem szűz…

Találtam egy videót az „Ildike a TFP-nél” fotókészletről, és nagyon jó volt, mert a színésznő magyar nyelvvel csábított, a színésznő pedig harisnyát viselt és maszturbált.

Ildike a TFP-nél
"Ildike a TFP-nél" videó a "Privát DVD 66" -ről

Tehát azt hiszem, megvan a „Majdnem Szűz” fotókészlet videója is.
Előre is köszönöm az együttműködést.
#4   2020. 10. 05. hétfő 15:52
gg4w38Z0771m gg4w38Z0771m VIP
Szia!
Köszönöm a választ.
Ez nagyon rossz, de megértem.
Akkor van videód a „Majdnem Szűz” fotókészletről?

Majdnem szűz…

Találtam egy videót az „Ildike a TFP-nél” fotókészletről, és nagyon jó volt, mert a színésznő magyar nyelvvel csábított, a színésznő pedig harisnyát viselt és maszturbált.

Ildike a TFP-nél
"Ildike a TFP-nél" videó a "Privát DVD 66" -ről

Tehát azt hiszem, megvan a „Majdnem Szűz” fotókészlet videója is.
Előre is köszönöm az együttműködést.
(Ez egy válasz TFP szerkesztőség üzenetére (2020. 10. 04. vasárnap 11:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 04. vasárnap 11:10
Szia! Nálunk sajnos nincs lehetőség egyedi jelenetek megrendelésére. Fő profilunk az amatőr szereplőkkel forgatott jelenetek, itt pedig nincs konkrét, meghatározott forgatókönyv, hiszen az amatőr jelenetek lényege, hogy a szereplők a jelenetben azt csinálják, amit valóban szeretnek és élveznek.
#3   2020. 10. 04. vasárnap 11:10
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Nálunk sajnos nincs lehetőség egyedi jelenetek megrendelésére. Fő profilunk az amatőr szereplőkkel forgatott jelenetek, itt pedig nincs konkrét, meghatározott forgatókönyv, hiszen az amatőr jelenetek lényege, hogy a szereplők a jelenetben azt csinálják, amit valóban szeretnek és élveznek.
(Ez egy válasz gg4w38Z0771m üzenetére (2020. 10. 03. szombat 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 03. szombat 11:18
Helló.
Lenne néhány kérdésem.
Készíthet egyedi jelenetet vagy filmet?
Megnéztem az összes maszturbációs filmet, de nem volt olyan tartalom, amit szerettem volna.
Lehetõség szerint tudna bármilyen magyar amatõr lányt leadni és ilyen jelenetet készíteni?

1. Nincsenek férfiak, beleértve a hangot is
2. Nincs zene
3. szóló lány maszturbáció
4. A színésznőnek harisnyakötőt öv és harisnyát kell viselnie.
5. Kérjük, ne zavarja a színésznő maszturbációját.
(Néha a személyzet színésznővel beszélget. Kérjük, ne beszéljen.)
6. Kérem, beszéljen városi szóval, amikor a színésznő maszturbál.
7. A színésznő által mondott városi szó esetén annak magyarul kell lennie.
8. A maszturbációs jelenet is túl rövid. Készítsen egy hosszabb jelenetet? (17 ~ 20 perc)

Íme néhány példa a jelenetre.

(Nincs zene, Mo férfiak, Nincs személyzet, Nincs zavar, csak a színésznő maszturbációja harisnyakötővel öv)
#2   2020. 10. 03. szombat 11:45
gg4w38Z0771m gg4w38Z0771m VIP
Rossz szót írtam.

6. Kérem, beszéljen piszkos beszéd, amikor a színésznő maszturbál.

7. A színésznő által mondott piszkos beszéd esetén annak magyarul kell lennie.
(Ez egy válasz gg4w38Z0771m üzenetére (2020. 10. 03. szombat 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 03. szombat 11:18
Helló.
Lenne néhány kérdésem.
Készíthet egyedi jelenetet vagy filmet?
Megnéztem az összes maszturbációs filmet, de nem volt olyan tartalom, amit szerettem volna.
Lehetõség szerint tudna bármilyen magyar amatõr lányt leadni és ilyen jelenetet készíteni?

1. Nincsenek férfiak, beleértve a hangot is
2. Nincs zene
3. szóló lány maszturbáció
4. A színésznőnek harisnyakötőt öv és harisnyát kell viselnie.
5. Kérjük, ne zavarja a színésznő maszturbációját.
(Néha a személyzet színésznővel beszélget. Kérjük, ne beszéljen.)
6. Kérem, beszéljen városi szóval, amikor a színésznő maszturbál.
7. A színésznő által mondott városi szó esetén annak magyarul kell lennie.
8. A maszturbációs jelenet is túl rövid. Készítsen egy hosszabb jelenetet? (17 ~ 20 perc)

Íme néhány példa a jelenetre.

(Nincs zene, Mo férfiak, Nincs személyzet, Nincs zavar, csak a színésznő maszturbációja harisnyakötővel öv)
#1   2020. 10. 03. szombat 11:18
gg4w38Z0771m gg4w38Z0771m VIP
Helló.
Lenne néhány kérdésem.
Készíthet egyedi jelenetet vagy filmet?
Megnéztem az összes maszturbációs filmet, de nem volt olyan tartalom, amit szerettem volna.
Lehetõség szerint tudna bármilyen magyar amatõr lányt leadni és ilyen jelenetet készíteni?

1. Nincsenek férfiak, beleértve a hangot is
2. Nincs zene
3. szóló lány maszturbáció
4. A színésznőnek harisnyakötőt öv és harisnyát kell viselnie.
5. Kérjük, ne zavarja a színésznő maszturbációját.
(Néha a személyzet színésznővel beszélget. Kérjük, ne beszéljen.)
6. Kérem, beszéljen városi szóval, amikor a színésznő maszturbál.
7. A színésznő által mondott városi szó esetén annak magyarul kell lennie.
8. A maszturbációs jelenet is túl rövid. Készítsen egy hosszabb jelenetet? (17 ~ 20 perc)

Íme néhány példa a jelenetre.

(Nincs zene, Mo férfiak, Nincs személyzet, Nincs zavar, csak a színésznő maszturbációja harisnyakötővel öv)
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: gg4w38Z0771m gg4w38Z0771m
Nyitás ideje: 2020. 10. 03. szombat
Üzenetek: 5db
Utolsó üzenet: 2020. 10. 06. kedd
 

Hírek

tegnap 07:56
Kemény faszt Húsvétra Beatrix, egy igazán pompás kis MILF, akit egy kemény fasszal leptünk meg Húsvét alkalmából, a részleteket pedig kamerára vettük Az események természetesen Beatrix csodás dudái körül forogtak. De persze nem csak ott, mert a guszta puncija is... Tovább
2024. 03. 27. szerda 11:26
Lucskos muff megöntözve A csinos anyuka szép húsos, göndör muffal díszített pinával büszkélkedhet, ami csak arra vár, hogy irdatlanul megrakják, megtömjék fasszal. Ahogy fésülgeti a huncut bozótot, már az felér egy pettinggel. Igazi főnyeremény egy ilyen hívogató... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!