Nyíregyházi szexpartner kereső
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#30   2017. 10. 13. péntek 12:42
Man24 Man24
Nyíregyházán, fiatal sportos pasi, idősebb hölgyeket kėnyeztetne, (masszázs, oralis sex, stb.... Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj a részletekért!
cshybi@gmail.com
#29   2017. 09. 28. csütörtök 16:16
X
Sziasztok. Október 2.,hétfő. Nyíregyházán töltöm a délelőttömet. Keresek egy hellyel rendelkező,hasonlóan perverz dolgokat kedvelő partnert. Szeretek uralkodni,irányítani. A segédeszközös játékok is izgatnak. Szeretem a péniszpumpa és a péniszgyűrük használatát. Sokminden perverzióra nyitott vagyok. Elsősorban,női partnert keresek. De nyugodtan írhatnak párok is,esetleg nagyfadzu pasi. Mostanában izgat a gondolat,hogy milyen érzés lehet egy szép nagy farkat kiverni. .. hanjob@freemail.hu Hely kell.
#28   2017. 08. 16. szerda 20:26
Szallas Szallas
Szia. 40 közeli pár vagyunk mindenre nyitottak, szeretnénk megismerni a doncababa@gmail.com e-mail címen várjuk válaszod
(Ez egy válasz Sexybaba üzenetére (2017. 08. 14. hétfő 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 14. hétfő 12:03
Sziasztok.fiatal husi nyíregyházi idősebb nőtt férfit néger férfit bevállalna.imádom a szexet és nem bánod meg.korhatár 45-70év.imádok nyalni szopni baszni.
#27   2017. 08. 14. hétfő 12:03
Sexybaba Sexybaba
Sziasztok.fiatal husi nyíregyházi idősebb nőtt férfit néger férfit bevállalna.imádom a szexet és nem bánod meg.korhatár 45-70év.imádok nyalni szopni baszni.
#26   2017. 04. 22. szombat 18:50
Debras Debras
Szia !

Érdekel a bejegyzésed . Ha felkeltettem érdeklődésedet akkor kérlek írj az ancsuka27@citromail.hu email címre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 27. szombat 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 27. szombat 20:55
Helló!

Én egy fiatal 27 éves srác vagyok.
Tudok utazni de csak reális távolságokon belül, hellyel is rendelkezem, de csak szóló hölgyeket vagy pár hölgy tagját fogadom, és itt alvási lehetőséget is tudok kínálni.
Sok tapasztalattal rendelkezem és ebből kifolyólag volt már egy két dologban részem.
Három párral voltam eddig összesen. De voltam kétszer két lánnyal.
Egyszer voltam négyesben (2lány+2fiú), továbbá voltam hatosba (3lány+3fiú), kilencesbe (4lány+5fiú), 11-esbe (5lány+6fiú). Ezek olyan swinger házibulik voltak.
Nekem a nő az első, a saját orgazmusom legutolsó szempont. Én akkor is élvezem ha nem megyek el.
Szeretem az előjátékot, csókolózni, végigbarangolni a nő minden porcikáját, keblein és a combjai között jól elidőzni.
Szeretem az orális szexet. Adni és kapni egyaránt. Volt már részem anális szexben is. Nagyon élveztem de ez nálam nem követelmény. Félreértés ne essék, a nő örömére történt természetesen.
Szeretek popsit nyalni, az ujjaimmal masszírozni, és esetleg ujjazgatni. Szeretek arcra élvezni, szájra, szájba, popsiba.
Szeretem az extrém helyeket. Szeretek fotózni és videózni szex közben.
Szeretem a harisnyát, harisnyatartót, csípőláncot, övet, fűzőt, babydollt, és a különböző szexi ruhadarabokat a nőkön.
Amit nem szeretek, az az óvszer.
Tiszteletben tartom akinél ez követelmény de akkor azzal a személlyel vagy személyekkel nem egymást keressük.
Röviden ennyit rólam. Remélem elnyerem méltó tetszésedet kedves olvasó. Várom mihamarabbi jelentkezésed. További szép napot. Köszönöm hogy elolvastál.
Üdv: forzaitalia87
#25   2017. 01. 10. kedd 17:56
Melike32 Melike32
Sziasztok!Nyiregyhazarol vagy környekeröl keresünk párt.szeretnem látni ahogy a ferjem keményen megbasz egy másik nőt.irj 06 30 429 8490
buck
#24   2016. 12. 19. hétfő 09:30
X
Kedves Olvasó!

Olyan hölgyet vagy párt keresek (TEHÁT NEM FÉRFIT), aki gazdag fantáziájú, kalandkedvelő, barátságos, kulturált, megbízható, optimista, ötletes, bátor, eltökélt, igényes, vidám, merész, nyitott, érett, laza, vendégszerető, ápolt, igényes, szőrtelen, és nem szereti az óvszert.

Akiket konkrétan keresek:

1. heteroszexuális szingli hölgy
2. biszexuális szingli hölgy
3. párt, ahol a pár hölgy tagja eljöhet hozzám és kettesben lehet velem
4. párt, ahol a pár hölgy tagjával kettesben lehetek, a pár férfi tagjának a passzív részvételével
5. párt, ahol a pár hölgy tagjának örömére csatlakozom
6. swinger társaság

Email címem: gmjddmgatd@freemail.hu
#23   2016. 09. 20. kedd 18:04
kovi85 kovi85 VIP
Nyiregyházi lányt hölgyet keresek alkalmira kapcsolatra anyagiak nélkül.
#22   2016. 09. 12. hétfő 09:41
kovi85 kovi85
Nyiregyházi hellyel rendelkezo fiatallány idősebb hölgyet keresek alkalmira kenyesztetesre orálisan analisan kenyesztetnem. 31éves nyiregyi fiatalember vagyok. Írj priviben laju85@citromail.hu címen, kufi85@freemail.hu címre. Sziasztok
#21   2016. 08. 16. kedd 13:01
titkosboy titkosboy
Nyíregyházán keresek diszkrét, idősebb hölgyet titkos kapcsolatra. Korhatár nincs, csak legyél diszkrét.
40 éves 169/62 nős férfi.
titkosboy@gmail.com
#20   2015. 12. 16. szerda 09:35
X
Kedves Olvasó!

Olyan hölgyet vagy párt keresek (TEHÁT NEM FÉRFIT), aki hétköznap napközben ér rá, diszkrét, igényes, szőrtelen, és nem szereti az óvszert.
Hellyel rendelkezem de utazni is tudok reális távolságon belül.
Helyet csak szóló hölgyeknek vagy pár hölgy tagjának tudok biztosítani Nyíregyházán, párhoz pedig utazom.

Akiket konkrétan keresek:

1. heteroszexuális szingli hölgy
2. biszexuális szingli hölgy
3. párt, ahol a pár hölgy tagja eljöhet hozzám és kettesben lehet velem
4. párt, ahol a pár hölgy tagjával kettesben lehetek, a pár férfi tagjának a passzív részvételével
5. párt, ahol a pár hölgy tagjának örömére csatlakozom
6. swinger társaság

Email címem: 4653364283@c2.hu
#19   2015. 09. 30. szerda 11:16
robi750323 robi750323
szabolcs megyéből párt keresek
robi750323@freemail.hu
#18   2015. 09. 21. hétfő 09:53
X
Kedves Olvasó!

Olyan hölgyet vagy párt keresek (TEHÁT NEM FÉRFIT), aki hétköznap napközben ér rá, ápolt, barátságos, diszkrét, érdeklődő, figyelmes, humoros, igényes, kitartó, kreatív, megbízható, megértő, művelt, nyitott, odaadó, önzetlen, őszinte, segítőkész, szőrtelen, titoktartó, és nem szereti az óvszert.
Hellyel rendelkezem de utazni is tudok reális távolságon belül.
Helyet csak szóló hölgyeknek vagy pár hölgy tagjának tudok biztosítani Nyíregyházán, párhoz pedig utazom.

Akiket konkrétan keresek:

1. heteroszexuális szingli hölgy
2. biszexuális szingli hölgy
3. párt, ahol a pár hölgy tagja eljöhet hozzám és kettesben lehet velem
4. párt, ahol a pár hölgy tagjával kettesben lehetek, a pár férfi tagjának a passzív részvételével
5. párt, ahol a pár hölgy tagjának örömére csatlakozom
6. swinger társaság

Email címem: 4653364283@c2.hu
#17   2015. 07. 12. vasárnap 10:00
X
38/190,Ápolt,megbízható,normális ,helyem van.Rendszeres együttlétekre keresek nőket.Bármilyen kapcsolat érdekell.email címet adj
#16   2015. 03. 27. péntek 07:24
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem,vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
Üzenet módosítása
#15   2015. 03. 12. csütörtök 11:53
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#14   2014. 12. 27. szombat 20:55
X
Helló!

Én egy fiatal 27 éves srác vagyok.
Tudok utazni de csak reális távolságokon belül, hellyel is rendelkezem, de csak szóló hölgyeket vagy pár hölgy tagját fogadom, és itt alvási lehetőséget is tudok kínálni.
Sok tapasztalattal rendelkezem és ebből kifolyólag volt már egy két dologban részem.
Három párral voltam eddig összesen. De voltam kétszer két lánnyal.
Egyszer voltam négyesben (2lány+2fiú), továbbá voltam hatosba (3lány+3fiú), kilencesbe (4lány+5fiú), 11-esbe (5lány+6fiú). Ezek olyan swinger házibulik voltak.
Nekem a nő az első, a saját orgazmusom legutolsó szempont. Én akkor is élvezem ha nem megyek el.
Szeretem az előjátékot, csókolózni, végigbarangolni a nő minden porcikáját, keblein és a combjai között jól elidőzni.
Szeretem az orális szexet. Adni és kapni egyaránt. Volt már részem anális szexben is. Nagyon élveztem de ez nálam nem követelmény. Félreértés ne essék, a nő örömére történt természetesen.
Szeretek popsit nyalni, az ujjaimmal masszírozni, és esetleg ujjazgatni. Szeretek arcra élvezni, szájra, szájba, popsiba.
Szeretem az extrém helyeket. Szeretek fotózni és videózni szex közben.
Szeretem a harisnyát, harisnyatartót, csípőláncot, övet, fűzőt, babydollt, és a különböző szexi ruhadarabokat a nőkön.
Amit nem szeretek, az az óvszer.
Tiszteletben tartom akinél ez követelmény de akkor azzal a személlyel vagy személyekkel nem egymást keressük.
Röviden ennyit rólam. Remélem elnyerem méltó tetszésedet kedves olvasó. Várom mihamarabbi jelentkezésed. További szép napot. Köszönöm hogy elolvastál.
Üdv: forzaitalia87
#13   2014. 12. 26. péntek 12:05
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#12   2014. 12. 25. csütörtök 00:22
X
Boldog Karácsonyt Mindenkinek
#11   2014. 03. 18. kedd 11:22
X
Sziasztok
Én egy nyíregyházi sportos 26 éves srác vagyok. Nagyon szeretnék nyíregyházi vagy környékbeli lánnyal, hölggyel ismerkedni, laza sexkapcsolat céljából. Független vagyok, de inkább titkos kapcsi, vagy sexkapcsi érdekelne.. smile Ha érdekellek írj atez88@freemail.hura vagy írj valami elérhetőséget és én megkereslek. smile Van kocsim, tudok utazni is. Kérlek ismerj meg, beszéljünk, küldök képet is.
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2012. 03. 12. hétfő
Üzenetek: 50db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 21. kedd
 

Hírek

ma 05:21
Amatőr furulyaművésznő Bár Bea amatőr csaj, de a szopásban nagyon is profi. Imád faszvégen lenni, és nagyon tud bánni a szerszámmal. Mielőtt azonban bemutatná nekünk furulyaművészetét, lezavar egy kiadós masztit a zuhany alatt A jelenetért kattints... Tovább
tegnap 05:04
Házibuli nagyiéknál A TFP vagány öreg picsái, Ilka, Irénke, Juditka és Marika nagyszabású házibulit rendeztek, ahol természetesen a szex játszotta a főszerepet. A kezdeti egymásra hangolódás után gyorsan kialakultak a párok, akik diszkréten félrevonultak, miközben... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!