Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 20 21 22 23
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34   2011. 04. 11. hétfő 15:01
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Már kedvedre töltögethetsz! Köszönjük, hogy szóltál, a hibát egy pár napig fennálló bug okozta az érintett filmeknél.
Ha a továbbiakban bármilyen jellegű hibát észleltek az oldallal kapcsolatban, kérjük jelezzétek felénk akár itt, akár az ügyfélszolgálatunkon keresztül - hogy mielőbb kijavíthassuk! Köszönjük worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 04. 10. vasárnap 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
X VIP
2011. 04. 10. vasárnap 10:18
Az oldalon a letölthető filmek menüpont alatt a Privát DVD 27-től kezdődően egyik filmet sem lehet letölteni.
#33   2011. 04. 10. vasárnap 12:18
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Köszönjük, hogy szóltál! Megnézzük, mi lehet a gond!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 04. 10. vasárnap 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
X VIP
2011. 04. 10. vasárnap 10:18
Az oldalon a letölthető filmek menüpont alatt a Privát DVD 27-től kezdődően egyik filmet sem lehet letölteni.
#32   2011. 04. 10. vasárnap 10:18
X VIP
Az oldalon a letölthető filmek menüpont alatt a Privát DVD 27-től kezdődően egyik filmet sem lehet letölteni.
#31   2011. 04. 05. kedd 13:32
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Remek! Még egyszer elnézést a kényelmetlenségekért worship és kellemes időtöltést az oldalon!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 04. 05. kedd 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
X VIP
2011. 04. 05. kedd 13:11
Köszönöm a segítséget! Írtam Wally-nak és a probléma megoldódott.
#30   2011. 04. 05. kedd 13:11
X VIP
Köszönöm a segítséget! Írtam Wally-nak és a probléma megoldódott.
(Ez egy válasz TFP szerkesztőség üzenetére (2011. 04. 02. szombat 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 02. szombat 12:49
Hozzánk nem érkezett panasz ezzel kapcsolatban. Megkérlek, hogy egy pár soros e-mailt küldj erről a problémáról a wally@levelpressz.hu e-mail címre, hogy mielőbb intézkedhessünk! A problémáért, kényelmetlenségért pedig elnézésedet kérjük! worship
#29   2011. 04. 04. hétfő 12:36
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Ha nem mennek a videók: a megoldás!

A szerverköltözések miatt az elérések megváltoztak, sok esetben a böngésződ ezeket a változásokat nem veszi figyelembe és a gyorsítótárból dolgozik. A megoldás az alábbiakban, a böngésződ típusának megfelelőt végezd el! Ha van még észrevétel, hozzászólás formájában osszátok meg itt a hírben! Köszönöm!

Minden esetben a beállítások után frissíts az oldalra!

Internet Explorer 9: Kattints a fogaskerék-re a jobb felső sarokban, majd biztonság, böngészési előzmények törlése, ideiglenes internetfájlokat pipáld ki (többiből szedd ki a pipát!), okézd le.

Internet Explorer 8: Jobb felül biztonság, böngészési előzmények törlése, elég ha az ideiglenes internetfájlokban pipa van (többiből szedd ki a pipát!), törlés.

Firefox 3: Felül eszközök, előzmények törlése, törlendő időtartomány: minden. A részleteket nyisd le, elég ha a gyorsítótárban pipa van (többiből szedd ki a pipát!), majd törlés most!

Firefox 4: Bal felül firefox, beállítások, beállítások ismét, majd haladó fül, majd hálózat, majd gyorsítótár törlése.

Google Chrome: Jobb felső sarokban csavarkulcsra klikk, majd eszközök, böngészési adatok törlése, időszakot állítsd teljes-re, alatta elég, ha a gyorsítótárban pipa van (többiből szedd ki a pipát!), majd "Böngészési adatok törlése" klikk!

Opera: Bal fent menü, beállítások, személyes adatok törlése, a gyorsítótár teljes kiürítésében legyen pipa (többiből szedd ki a pipát!), törlés.
#28   2011. 04. 02. szombat 12:49
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Hozzánk nem érkezett panasz ezzel kapcsolatban. Megkérlek, hogy egy pár soros e-mailt küldj erről a problémáról a wally@levelpressz.hu e-mail címre, hogy mielőbb intézkedhessünk! A problémáért, kényelmetlenségért pedig elnézésedet kérjük! worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 04. 02. szombat 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 04. 02. szombat 11:20
Továbbra sem oldódott meg a dolog. Az ezzel kapcsolatos legutóbbi e-mail-emre, amit több napja küldtem már válasz sem érkezett.

Bízom benne, hogy valamilyen formában sikerül megoldani a dolgot. Mit tegyek?
#27   2011. 04. 02. szombat 11:20
X
Továbbra sem oldódott meg a dolog. Az ezzel kapcsolatos legutóbbi e-mail-emre, amit több napja küldtem már válasz sem érkezett.

Bízom benne, hogy valamilyen formában sikerül megoldani a dolgot. Mit tegyek?
#26   2011. 03. 24. csütörtök 13:52
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A lap legalján az E-mail, kapcsolat menüpontban tudsz üzenni nekünk wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 24. csütörtök 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 24. csütörtök 12:53
Köszönöm a segítséget. Remélem addigra megérkezik az SMS. Az ügyfélszolgálatnak mi az elérhetősége?
#25   2011. 03. 24. csütörtök 12:53
X
Köszönöm a segítséget. Remélem addigra megérkezik az SMS. Az ügyfélszolgálatnak mi az elérhetősége?
(Ez egy válasz TFP szerkesztőség üzenetére (2011. 03. 24. csütörtök 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 24. csütörtök 12:39
Mai nap folyamán volt egy szerver-átállás, ez okozhatta a problémát. Amennyiben holnap éjfélig nem kapod meg a válasz sms-t a jelszóval, kérjük feltétlenül jelezd ezt ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük és elnézést a kellemetlenségért worship
#24   2011. 03. 24. csütörtök 12:39
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Mai nap folyamán volt egy szerver-átállás, ez okozhatta a problémát. Amennyiben holnap éjfélig nem kapod meg a válasz sms-t a jelszóval, kérjük feltétlenül jelezd ezt ügyfélszolgálatunkon! Köszönjük és elnézést a kellemetlenségért worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 03. 24. csütörtök 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 24. csütörtök 11:18
Üdv. Ma küldtem egy SMS-t a VIP hozzáféréshez, erre kapok egy válasz SMS-t hogy a szolgáltatás nem működik. Az összeget természetesen levette az egyenlegemről, viszont jelszót nem kaptam. Mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszönöm a segítséget.
#23   2011. 03. 24. csütörtök 11:18
X
Üdv. Ma küldtem egy SMS-t a VIP hozzáféréshez, erre kapok egy válasz SMS-t hogy a szolgáltatás nem működik. Az összeget természetesen levette az egyenlegemről, viszont jelszót nem kaptam. Mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszönöm a segítséget.
#22   2011. 03. 21. hétfő 17:56
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Igen, természetesen van lehetőség nők és párok részére is. Kérjük vegyétek fel velünk a kapcsolatot a psc@levelpressz.hu e-mail címen wave
(Ez egy válasz nono1020 üzenetére (2011. 03. 21. hétfő 12:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 21. hétfő 12:50
Szia! Ohh nagyon jó ezek szerint eltaláltam smile ! Hmm... csak férfi felvétel lesz? Női nem vagy a nők felvétele hogyan működik? Engem konkrétan a női felvétel érdekelne, de a párom is jelentkezne a férfi szereplő castingra. Van e lehetőség pároknak együtt vagy inkább külön-külön?
#21   2011. 03. 21. hétfő 12:50
nono1020 nono1020
Szia! Ohh nagyon jó ezek szerint eltaláltam smile ! Hmm... csak férfi felvétel lesz? Női nem vagy a nők felvétele hogyan működik? Engem konkrétan a női felvétel érdekelne, de a párom is jelentkezne a férfi szereplő castingra. Van e lehetőség pároknak együtt vagy inkább külön-külön?
#20   2011. 03. 21. hétfő 12:19
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Éppen a legjobb helyen kérdezed vigyor4
A tavasz folyamán lesz majd férfi szereplő casting a TFP szervezésében. A jelentkezés feltételeiről illetve a pontos dátumról hamarosan itt az oldalunkon találsz információkat. eljen
(Ez egy válasz nono1020 üzenetére (2011. 03. 20. vasárnap 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 20. vasárnap 22:44
Sziasztok! Lehet, hogy nem jó helyre írok, de remélem eljut oda ahova szeretném. Arról szeretnék érdeklődni, hogyan lehet felvenni a kapcsolatot a forgatókkal, filmesekkel stb. tehát hogyan tudnék én is ebbe a "szakmába" belépni? Az email címemen részletesen meg tudnánk mindent beszélni, (nono1020@freemail.hu) arra kérném aki ezt az üzit olvassa juttassa el a címem és a kérésem a megfelelő emberhez. Köszönöm
#19   2011. 03. 20. vasárnap 22:44
nono1020 nono1020
Sziasztok! Lehet, hogy nem jó helyre írok, de remélem eljut oda ahova szeretném. Arról szeretnék érdeklődni, hogyan lehet felvenni a kapcsolatot a forgatókkal, filmesekkel stb. tehát hogyan tudnék én is ebbe a "szakmába" belépni? Az email címemen részletesen meg tudnánk mindent beszélni, (nono1020@freemail.hu) arra kérném aki ezt az üzit olvassa juttassa el a címem és a kérésem a megfelelő emberhez. Köszönöm
#18   2011. 03. 06. vasárnap 14:53
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Az archívum sajnos még nem lett lezippelve, csak az
újak, türelmedet kérjük! Pillanatnyilag képenként tudod csak lementeni... De dolgozunk az ügyön eljen
(Ez egy válasz crow1121 üzenetére (2011. 03. 05. szombat 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 05. szombat 18:39
Sziasztok.Miért nem tudom letölteni az Amatőrcsaj sorozatot?Mielőtt vip tag lettem,ki volt irva,hogy teljes sorozat letöltése.Amikor elküldtem az sms-t,már nem lehetett letölteni.MIÉRT?
#17   2011. 03. 05. szombat 18:39
crow1121 crow1121 VIP
Sziasztok.Miért nem tudom letölteni az Amatőrcsaj sorozatot?Mielőtt vip tag lettem,ki volt irva,hogy teljes sorozat letöltése.Amikor elküldtem az sms-t,már nem lehetett letölteni.MIÉRT?
#16   2011. 02. 27. vasárnap 16:25
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Pedig megvannak a fotók eljen
Az egyik sorozat feltöltési dátuma 2009. aug. 17, a másodiké pedig 2010 szept. 27.
Méghozzá remek képek, ha van még ilyened kedves Pelle, várjuk nagy izgalommal!!!!! vigyor2
(Ez egy válasz Pelle üzenetére (2011. 02. 27. vasárnap 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 27. vasárnap 15:11
= után nincs (- )
#15   2011. 02. 27. vasárnap 15:11
Pelle Pelle
= után nincs (- )
 
... 20 21 22 23
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 02. 23. szerda
Üzenetek: 454db
Utolsó üzenet: 2019. 04. 14. vasárnap
 

Hírek

ma 04:55
Meli két faszt érdemel Lehetne mondani, hogy a jó csajok több faszt érdemelnek, de azért ez nem így van, mert minden csaj megérdemli a több faszt, aki szereti a szexet Melire ez különösen igaz, szereti és élvezi is, és tényleg nagyon odadobja magát, ha kefélésről... Tovább
tegnap 05:34
Balett óra anál extrákkal Adva van egy pajkos kis tinilány, akinek folyton csak azon jár az esze, hogyan juthatna kemény faszhoz. Na és amikor megkaparintja barátja cerkáját, addig nem nyugszik míg be nem játssza a bránert szűk popsijába. Igaz eleinte kicsit fáj, de ahogy tágul a... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!